Agony yapımcılarının yeni korku oyunu Paranoid duyuruldu!

Agony yapımcılarının yeni korku oyunu Paranoid duyuruldu!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.11.2018 - 14:30
Korku odaklı oyunun atmosferi oldukça sağlam duruyor

Agony ile adından söz ettirmeyi başaran MadMind stüdyosunun yeni oyunu Paranoid duyuruldu. Agony büyük eleştiriler almasına karşın özellikle atmosfer anlamında oldukça iddialı duran bir yapımdı. Firmanın bu yeni oyununa baktığımızda yine atmosfer olarak iddialı duran bir oyun görüyoruz. Peki Paranoid isimli bu yeni oyunda bizi neler bekliyor?

Agony yapımcılarının yeni oyunu Paranoid duyuruldu!

Patrick Calman isimli 31 yaşındaki bir karakteri yöneteceğimiz Paranoid, korku temellerine oturtulan bir oyun. Tüm ailesini gizemli olaylar sonucu kaybeden Calman, ailesinden kalan ve kayıp olan kız kardeşinin peşine düşüyor. Kaybolmasından tam 13 yıl sonra kız kardeşinden bir telefon alan Calman, işin aslını öğrenmek üzere yola koyulacak. Yaşadığı büyük depresyondan dolayı Calman'ın kendi dairesinin ona hapishane gibi olduğu da belirtilmiş. 

Psikolojik korku unsurlarını barındıracak olan oyunun videosuna baktığımızda başta da söylediğim gibi özellikle atmosfer konusunda umut verici duruyor. Umarız yapım ekibi Agony'den gerekli dersleri çıkarmıştır ve yürüme simülasyonundan çok daha farklı bir oyun ile karşılaşırız. Oyunun bu ilk videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2020 23:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2018 16:49
Cop ne cop bundan iyi nefret edym bu tur silahsiz aksiyonsuz saklanarak kacarak hayatta kalma oyunlarndan oyun dedigin korkuysa re metro ewil within singularity vb gibi oyu. Olcak hem ates hem aksiyon korku silah sopa
Bilgekhan
Bilgekhan 10.11.2018 19:28
Türkçe bildiğinden şüpheliyim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2018 14:44
Agony acayip bir balondu bu daha bi balon heralde.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir