Ağustos ayında Gridiron Clash geliyor (SEGA ve EA kapışıyorlar)

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Ağustos ayında Gridiron Clash geliyor (SEGA ve EA kapışıyorlar)
Sega, Electronic Arts’a rakip olarak Ağustos ayında NFL 2K3 adında bir futbol video oyunu çıkartıyor. Sega bu oyunu Electonic Arts’ın Madden NFL 2003 oyunuyla aynı gün raflara çıkarmayı planlıyor. Microsoft’un Xbox - NFL Fever oyunu da Ağustos 6’da çıkacak.

Electonic Arts, Sega’nın rekabetine karşılık kendi oyunlarının reklamını aşırı agresif bir şekilde yapacaklarını açıkladılar. Ek olarak Madden’in firmanın şüphesiz en büyük spor oyunu atağı olduğunu açıkladılar. Oyun üzerinde yüksek beklentileri olduğunu eklediler.

Bu yıl Madden NFL’nin 13. yılı olacak ve ünlü televizyoncu, eski futbol koçu John Madden’in sunuşunu içerecek. EA ayrıca kendi oyunlarının mağazalardaki önsiparişlerde SEGA’nın siparişlerini geçtiğini açıkladılar.

Bunu üzerine SEGA’nın başı Peter Moore önsatışların toplam satışların %10’nundan daha azını yansıttığını söyledi. Ayrıca EA ve SEGA’nın her ikisinin de oyunlarının bir milyon kopyadan fazla satacağını beklediğini açıkladı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2022 19:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ağustos ayında Gridiron Clash geliyor (SEGA ve EA kapışıyorlar)

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×