Aiden Pearce, Watch Dogs Legion - Bloodline ile geri dönüyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.06.2021 - 00:39
İlk Watch Dogs ana karakteri Aiden Pearce ve Watch Dogs 2'den maskeli hacker Wrench bu yepyeni hikâyede oynanabilir olarak oyuna ekleniyor

Ubisoft E3 2021 sunumunda yaptığı açıklama ile ilk Watch Dogs oyunundan hatırladığımız Aiden Pearce ve Watch Dogs 2'de  maskeli hacker olarak karşımıza çıkan Wrench karakterlerinin Watch Dogs Legion - Bloodline hikaye paketi ile oyuna ekleneceğini duyurdu. Firmanın konu ile ilgili yaptığı açıklama ve bu hikaye paketinin videosu şu şekilde;

Aiden Pearce, Watch Dogs Legion Bloodline ile geri dönüyor

Ubisoft, Watch Dogs: Legion'ın yeni genişletmesi Bloodline'ın 6 Temmuz'da Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation®4, PlayStation®5, Stadia, Luna ve Windows PC için Epic Games Store ile Ubisoft Store’da çıkacağını duyurdu

Watch Dogs: Legion – Bloodline, oyuncuların ilk Watch Dogs oyunundan Aiden'ı ve Watch Dogs 2'den Wrench'i yeni bir serüvende kontrol edecekleri bağımsız bir hikâye genişletmesidir. Bloodline'da oyuncular, Watch Dogs olaylarının ardından yeğeni Jackson ile yeniden bağlantı kurmak için Londra'da sıradan bir hacker işini kabul eden Aiden'ı takip edecekler. Aiden'ın görevi, gizemli ve değerli bir teknolojik parçayı çalmak için Broca Tech'in son teknoloji laboratuvarına sızmaktır ancak Wrench, cihazı alıp kaçtığında görev tehlikeye girer. İş sözleşmesi ters gidince Aiden, ölümcül bir çapraz ateşin içinde kalır. Dev bir şirkete karşı sadık bir müttefiki olmayan ve Wrench de onun bir adım önündeyken Aiden, uzun süredir görüşmediği yeğeni Jackson ile birlik olup onun cesaretine ve deneyimine güvenmelidir. Wrench'in öngörülemeyen davranışıyla işler kaotik olmaya mahkumdur. 

Aiden Pearce, Watch Dogs Legion - Bloodline ile geri dönüyor

Watch Dogs: Legion – Bloodline, Watch Dogs: Legion'ın ana hikayesindeki olaylardan önce geçiyor. Bloodline ayrıca, Londra'nın otoriterlikle olan mücadelesinin ortasında kalan Aiden ve Wrench için birden fazla yan görev içeriyor. Oyuncular Watch Dogs: Legion - Bloodline genişletmesine Sezon Kartı aracılığıyla erişebilir. Sezon Kartı, şimdi 29,99 €'ya veya Watch Dogs: Legion Gold ve Ultimate Sürümlerinin bir parçası olarak edinilebilir. Genişletme ayrıca, 15 € karşılığında bağımsız olarak da satın alınabilir. Watch Dogs: Legion – Bloodline’ı oynamak için ana oyun Watch Dogs: Legion gereklidir. 

Sezon Kartı sahipleri, Bloodline genişletmesine ek olarak, ana hikâyede veya çevrim içi modda DedSec direnişlerine her biri özel yeteneklere sahip Aiden ve Wrench'i ekleyebilecekler:

 • Aiden Pearce, aşağıdaki yeteneklerle birlikte gelir:
  • Odak: Birini öldürdükten sonra yavaşlatılmış nişan alma.
  • Sistem Çökmesi: Bölgedeki elektronik cihazları devre dışı bırakma.
  • Silahşor: İyi zamanlanmış şarjör değişikliği hasarı artırır.
 • Wrench, aşağıdaki yeteneklerle birlikte gelir:
  • Sergei’i Çağır: Özel bir drone çağırır.
  • Ninja Topları: Mini LTL Flashbang'lar.
  • Lady Smash: Büyük, özel bir çekiç.
  • MPX SMG ve LTL Bomba Atar: Benzersiz silah cephaneliğinde özel görünümler.

Watch Dogs: Legion’da Londra bir çöküş ile yüzleşiyor. Çalkantılı bir Londra'nın artan huzursuzluğunun ortasında, Zero-Day adında kimliği belirsiz bir varlık, Londra'daki düzenli bombalamalar için gizli yeraltı direniş grubu DedSec'i suçladı. Sonrasında, Londra'nın her bir köşesinden gelen suçlu fırsatçılar yetki sahibi oldu ve yenik bir hükümetin bıraktığı boşluğu doldurdu. Bir DedSec üyesi olarak, oyuncuların Watch Dogs: Legion'da, sadistler, paralı askerler, siber suçlular ve daha fazla fırsatçı suçlulara karşı çıkacakları için, çeşitli durumlara hazırlıklı olmaları gerekir. Oyuncular bu suçlu fırsatçıları alt etmek, Londra'yı kurtarmak ve Zero-Day’in kimliğini ortaya çıkarmak için DedSec direnişlerine yeni üyeler örgütlemelidir.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 01:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.06.2021 14:07
Wrench'in Aiden'i alması bence zor çünkü Aiden daha tecrübeli bir hacker ve 40 lı yaşları var bence daha güçlü
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.06.2021 19:25
Sakal da koymuşlar iyice çocuk kaçakçısına benzemiş KFLFNFLFNDLDNLX
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2021 21:07
Oyum efso
Kalan Karakter : 300 Gönder
Aiden Pearce, Watch Dogs Legion - Bloodline ile geri dönüyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×