AION hizmete üç yeni dil sürümü sunuyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 2.08.2013 - 10:30
Türkçenin yerelleştirilmesi çok yakında
Gameforge, online rol yapma oyunu AION Free-to-Play’in şu andan itibaren İspanyolca, İtalyanca ve Lehçe olmak üzere üç yeni dilde hizmetinizde olacağı müjdesini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Yerelleştirme işlemi başarıyla tamamlandı ve mevcut olan Almanca, İngilizce ve Fransızca sürümlerine ekleniyor. Şu andan itibaren AION Free-to-Play büsbütün yerelleştirilmiş olan 6 dilde hizmetinizde.

AION hizmete üç yeni dil sürümü sunuyor
Gameforge dil seçeneklerini artırırken ilgili dillerdeki tüm içeriklerin tamamen yerelleştirilmesine büyük özen göstermektedir: Tüm dillerin ve ekran metinlerinin yanı sıra web site ve forumlar da buna uyarlanmış olacak. Destek ve Topluluk Yönetimi ilgili ülkelerden sağlanacak. Yerelleştirmeyi bütünleyen bir unsur da yeni ülkelerin kendi sunucularına sahip olmaları. Ana dilindeki sunucuda oynamak mecburi olmayacak: Görev metinlerini ve ekran görüntülerini kendi dilinde okumak için örneğin İtalyan istemcisi kullanılsa da, İngiliz sunucusunda oyun oynamaya devam edilebilinecek.

AION hizmete üç yeni dil sürümü sunuyor
Gameforge buna ilaveten fantezi MMO‘sunu gelecek 4.0 güncellemesine hazırlıyor. Ağustos ayında yayınlanacak olan güncelleme, yeni sınıf ve bölgelerin dışında beraberinde maksimum seviyenin yükseltimesini getirecek.

AION hizmete üç yeni dil sürümü sunuyor
Oyuncuları fantezi dünyası Atreya’ya götüren AION Free-to-Play, onlara seçkin ve uçma yeteneğine sahip bir savaşçı olan güçlü bir Deva’ya yükselme fırsatı sunuyor. Dünya iki fraksyona ayrılmış; birinde ışıkla kutsanmış Elyoslar diğerinde ise karanlık Asmodiyerler bulunuyor. Hain Balaurlar ise bu savaştan kendine pay koparmaya çalışan ortak düşmanınız.

- Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 10:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
AION hizmete üç yeni dil sürümü sunuyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×