Aion: Steel Cavalry yayında!

Can Arabacı
Can Arabacı 30.01.2014 - 16:17
Yanlış oyuna mı geldik ne?
Aion'u ilk çıktığında birkaç ay oynadıktan sonra dönüp bir daha arkama bile bakmadığım doğru. Çok müthiş bir oyun olmasa da enteresan bir oyundu. Belli bir seviyeden sonra kanatlanıp uçmak, Asmodian ve Elyos'lar arasındaki nihai çekişme ve acımasız PVP ortamı Abyss hep ilgi çekici noktalardı.

Haberini yapmak üzere Aion: Steel Cavalry'yi izlediğimdeyse bir an için doğru oyunun videosunu açıp açmadığımı kontrol etme ihtiyacı hissettim. Ben girmeyeli ne değişti bilmiyorum ama, gördüğüm kadarıyla Aion çok... değişik bir oyun olmuş. F2P olmasını ve zorunlu olarak değişen yanlarını kastetmiyorum. Ama bu oyun fantastikti yahu? Ne ara lazer atan mechalara geçildi?

Neyse, ben lafı uzatmayayım da sizi Aion'un yeni eklentisi Steel Cavalry'nin videosuyla başbaşa bırakayım. İyi seyirler!

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 09:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Aion: Steel Cavalry yayında!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×