Aion'a ikinci yıl kutlamaları

Burçin Aygün
Burçin Aygün 23.09.2011 - 12:10
Kutlamalara siz de katılın
Bundan iki yıl önce Avrupa ve Amerika'da hayata geçen Aion Online kısa süre sonra yıl dönümü kutlamalarına başlayacak. Kutlamalar on gün boyunca sürecek. Özel festivaller, ödüller, hediye madalyonları gibi etkinlik ve ödüller, katılımcıları bekleyecek. Reactivation Celebration adındaki kutlama ise oyuna geri dönenlere ekstra xp ve hediyeler sunacak. Reactivation Celebration ve Ascension Festival 2 Ekim - 23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

Aion'a ikinci yıl kutlamaları
Bu arada ise 13 Ekim tarihinde gelecek yeni yama ile büyük bir güncelleme gerçekleşecek ve yeni bir boss savaşının yanı sıra özel bir PVP içeriği daha aktif olacak.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Aion'a ikinci yıl kutlamaları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×