AirRivals: Gameforge Ekibi Dünya Şampiyonu Oldu

AirRivals: Gameforge Ekibi Dünya Şampiyonu Oldu

Mert Günhan
Mert Günhan 23.11.2012 - 16:56
Cat ekibi haklı sevincini yaşıyor
Avrupa adına yarışan Cat ekibi Gameforge İngiliz sunucusu üzerinden Güney Kore'nin Busan şehrindeki AirRivals Dünya Şampiyonasında Şampiyonluk unvanı kazandı. Asya'daki en büyük oyun fuarlarından biri olan G-Star çerçevesinde düzenlenen turnuvada Avrupalı oyuncular sürükleyici bir finalle Vietnam temsilcisini yendi ve 6000 Dolar kazandı.

Online yayınlanan Avrupa Şampiyonasında da Ph0bi4, Lazy ve Gengar oyuncularından oluşan Cat ekibi üstün bir performans göstermişti. Ekip bu sayede Güney Kore'nin Busan şehrindeki Game&Game World Championship 2012'ye dünyanın en iyi oyuncularına karşı yarışmaya davet edildi. Burada Avrupalı ekibi Güney Koreli ev sahibi ekibin yanı sıra Japonya ve Vietnamlı oyuncular bekliyordu. Bu yıl karşılaşma 3'e3 ekip modunda gerçekleşti. Tekli oyuncu modunda düzenlenen son Dünya Şampiyonasında Cat ekibindeki Ph0bi4 Dünya Şampiyonu unvanını almıştı.

AirRivals: Gameforge Ekibi Dünya Şampiyonu Oldu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 21:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×