Akıl almaz bir deney; You Are Empty

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Akıl almaz bir deney; You Are Empty
1C Company, yeni bir FPS oyunu olan, You Are Empty'yi duyurdu. Sovyetler Birliği'nin alternatif bir tarihinde geçecek olan oyun, bilim adamlarının yaptığı ve sonu pek hayırlı bitmeyen bir deneyi konu alıyor. Bu deneyin amacı, insan fizyolojisi üzerinde oynayarak, komünizmi dünya üzerinde yayabilecek olan canlılar geliştirmektir, fakat iş çığrından çıkar ve insanlar ölmeye başlar, ölmeyenler de tehlikeli mutantlara dönüşürler. Tabii biz oyunculara da, bu karmaşayı önlemek düşüyor. You Are Empty, Amerika kıtasında değişik bir isim ile piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 13:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Akıl almaz bir deney; You Are Empty

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×