Aksiyon oyunu Warframe'in Nintendo Switch'e geleceği duyuruldu

Aksiyon oyunu Warframe'in Nintendo Switch'e geleceği duyuruldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 8.07.2018 - 13:59
Switch'e bir yeni oyun daha

Yapımcı firma Digital Extremes geçtiğimiz gün TennoCon furarında sevilen çevrim içi aksiyon oyunu Warframe'in Nintendo Switch'e geleceğini duyurdu. Yapımcı firma tarafından Warframe'in ne zaman Nintendo Switch'e çıkış yapacağı ile ilgili bilgi verilmedi.

Warframe Nintendo Switch'e gelecek

Digital Extremes'in geliştirdiği Warframe 2013 yılında PC ve PlayStation 4 için çıkış yapmış, daha sonra Xbox One'a 2014 yılında çıkmıştı. Free to Play olarak yayınlanan Warframe aksiyon odaklı üçüncü kişi bakış açısına sahip bir çevrim içi oyun olarak dikkat çekiyor. Geçtiğimiz gün TennoCon furarında yapımcı firma Digital Extremes sevilen aksiyon oyunu Warframe'in, Nintendo Switch'e çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun Nintendo Switch portunu yapacak olan firma da belli oldu. Warframe'in Nintendo Switch versiyonunu daha önce Rocket League ve DOOM oyunlarının da Nintendo Switch versiyonlşarını yapmış olan Panic Button yapacak. OYunun ne zaman Nintendo Switch'e geleceği ile ilgili henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Warframe ortaklaşa ve ücretsiz olarak oynanabilen bir aksiyon oyunu. Güneş sistemi ve Warframe'in esas gücüne karşı oyuncu ve düşman akınlarına arkadaşlarınızla karşı koyabiliyorsunuz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 21:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 9.07.2018 09:20
Panic button iyi port işi çıkarıyor umarım buda iyi olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2018 18:23
ahmet bey başlığı düzeltir misiniz warfare ne
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2018 17:14
Warfare değil warframe
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×