Alan Wake 2 hakkında yeni açıklamalar

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Alan Wake 2 hakkında yeni açıklamalar
Alan Wake 2 hakkında yeni açıklamalar


Daha yeni Alan Wake 2'nin kafalardaki bir düşünceden ibaret olduğunu söylenmişken, Remedy'den bir başka Alan Wake açıklaması daha geldi.

Alan Wake'ten sorumlu olan isim Oskari Hakkinen, Alan Wake 2'nin hikayesinin yazılmış olduğunu ve stüdyonun hikayeyi nereye götüreceğini bildiğini belirtti.

Daha bu sabah ilk oyunun başarısına göre çıkacağı söylenen bu "ikinci sezon" için çalışmaların çoktan başladığı da belli oluyor.

Alan Wake bu cuma günü Xbox 360 için piyasada olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alan Wake 2 hakkında yeni açıklamalar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×