Alan Wake PC'nin dağıtımcı sorunu çözüldü

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 16.12.2011 - 16:21
Bir iş doğru olsun istiyorsan kendin yap demişler
Alan Wake'in PC'ye çıkacağını artık hepimiz biliyoruz. Oyunun geliştirici firması Remedy önümüzdeki yılın başlarında Steam üzerinden yayımlanacak oyunun dağıtımcılığını kendisinin yapacağını duyurdu.

Hem ilk oyunun hem de XBLA'ya çıkacak yeni oyunun dağıtımcılığını Microsoft'un yapmasıyla, PC için çıkacak oyunu kimin dağıtacağına dair oluşan sorulara yanıt olarak gelen bu açıklama ile herşey netleşti.

Alan Wake PC'nin dağıtımcı sorunu çözüldü
Buna rağmen Remedy topluluk menajeri Peter Papadopoulos forumlarda "2012 mayısında XBLA'ya çıkacak olan Alan Wake’s American Nightmare'in dağıtımcılığı hala Microsoft'tadır" açıklamasını da yapmaktan geri kalmadı.

"Alan Wake PC'ye gelecek olursak yine 2012'de çıkacak olan ve Steam'de yayımlanacak bu oyununun dağıtımcılığını Remedy kendisi yapacak."
Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alan Wake PC'nin dağıtımcı sorunu çözüldü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×