Alan Wake, Steam'e mi geliyor?

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 13.12.2011 - 15:45
Veritabanı kafa karıştırdı
Remedy'den Aki Järvilehto geçenlerde Finlandiyalı site YLEX'e, Alan Wake: American Nightmare ile açıklamalar yapmış ve PC oyuncularından çok fazla geri dönüşüm aldıklarını, yakın zamanda PC platformu için güzel haberler vereceklerini söylemişti. Son olarak Alan Wake ve Steam isimleri bir arada anıldı. Bunun da sebebi olarak buradaki veritabanındaki listede Alan Wake'in olduğu bazı insanlar tarafından iddia edildi. Remedy'den gelişmeleri bekliyoruz. Hatırlanacağı üzere oyun aslında PC için de geliştiriliyordu, ancak sonradan rafa kaldırılmıştı.

Alan Wake, Steam'e mi geliyor?
Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alan Wake, Steam'e mi geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×