Alan Wake yapımcısından X360'a özel yeni oyun

Mahmut Saral
Mahmut Saral 21.10.2010 - 11:31
Alan Wake 2 mi yoksa?
Alan Wake'in geliştiricisi Remedy Entertainment, Gamasutra'da verdiği iş ilanında, yeni geliştirilmekte olan konsola özel oyun projesi için yapımcı arıyor. X360'a özel olacak bu oyuna dair henüz bir bilgi yok, ancak akıllardan geçen ilk oyun, Alan Wake 2.

Daha önce Max Payne serisini oyunculara sunarak büyük beğeni kazanan firma, Alan Wake ile biraz hayal kırıklığı yaratmıştı. İlk başta PC ve X360 için duyurulan oyun, sonradan X360'a özel olarak piyasaya sürülmüş, PC versiyonu rafa kaldırılmıştı.

Alan Wake yapımcısından X360'a özel yeni oyun
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alan Wake yapımcısından X360'a özel yeni oyun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×