Alan Wake'de sona geldik

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.09.2010 - 10:49
The Writer, Alan Wake'in sonu olacak
Remedy patronu Matias Myllrinne, Alan Wake için hazırlanan ikinci DLC paketi The Writer'ın aynı zamanda son genişleme olacağını da söyledi. İlk DLC paketi olan The Signal, geçtiğimiz yaz aylarında indirilmeye sunulmuştu. Ayrıca geliştirici Remedy, Alan Wake için 3 DLC'nin geleceğini, üç numaralı DLC'nin Kış aylarında çıkacağını belirtmişti. Görünüşe göre bundan vazgeçilmiş.

Alan Wake'de sona geldik
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alan Wake'de sona geldik

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×