Alan Wake'in müzikleri yayımlandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.07.2010 - 12:05
Tüm parçaları ücretsiz dinleyin
Alan Wake'in müzikleri yayımlandı
Remedy tarafından geliştirilen Alan Wake, geçtiğimiz aylarda X360 konsoluna özel olarak raflarda yerini almıştı. Güzel senaryosu ve gerilimli atmosferiyle dikkat çeken yapım, sağlam yapısını müziklerine de borçluydu. İşte o müzikler, şimdi ücretsiz olarak dinlenebiliyor. 18 parçadan oluşan soundtrack albümünü dinlemek için buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alan Wake'in müzikleri yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×