Alan Wake'in yapımcılarından yeni proje!

Batuhan Kavruk 23.03.2012 - 10:41
"Yeni nesili hesaba katarsak..."
Alan Wake oyununun yapımcı stüdyosu Remedy Entertainment'ın yeni bir projesi olduğu açıklandı. Bu projenin ne yazık ki derin detayları yok. Henüz oyunun ismi bile belli değil. Ama buna rağmen bizi heyecanlandırmayı başarıyorlar.

Bu yeni projenin gelişimi için Finnish Studios'tan yeni çalışanların alındığı da ayrıca açıklandı. Ne yapmayı planlıyorlar bilemiyoruz ama, bayağı büyük bir projenin peşinde olduklarını tahmin edebiliriz sanırım. Bu sabah stüdyonun resmi sitesinden yayınlanan bir haber ise: "Bu gelecek nesilde ki konsollara yönelik duyurulmamış proje için 1. sınıf yeteneklere ihtiyacımız var."

Alan Wake'in yapımcılarından yeni proje!
Ayrıca geçen ay Eurogamer'ın Remedy'nin acentelik patronu Oskari Hakkinen ile yaptığı röportajda, Oskari bu proje için ağzının gerçekten çok sıkı olduğunu, hiçbir şey açıklamayacağını söylemişti ve: "Yeni nesili hesaba katarsak, şu an gerçekten hiçbir şekilde konuşamam çünkü insanları kafası belirsiz düşüncelerle dolup taşmış durumda. Bu konuda yada neyin geldiğine dair hiçbir şey bilmiyoruz. Olayı gerçekten çok sıkı tutuyorlar. Yada gerçekten bu konuyu konuşmak için doğru bir zaman değil" şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Bakalım ne tür bir proje olacak yada nasıl bir sonuç getirecek. Proje gerçekten çok sıkı korunuyor. B ekleyip, göreceğiz.


Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2024 11:46
Kalan Karakter: 300 Gönder
Alan Wake'in yapımcılarından yeni proje!
İlginizi Çekebilir