Alan Wake'ten yeni umut

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Alan Wake'ten yeni umut
Alan Wake'ten yeni umut


Remedy'nin Alan Wake'in PC için çıkmayacağı açıklamalarından sonra, yeni yapılan bir açıklama PC oyuncularına umut oldu.

Oyunun daha önce PC ve Xbox 360 için planlanmış olması, hatta Intel Quad Core'un tanıtımında kullanılmış olmasına rağmen Microsoft oyunu sadece Xbox 360'a çıkaracağını açıklamıştı.

Remedy'den Sami Järvi, yaptığı açıklamada oyunun PC versiyonunun tamamen rafa kaldırılmadığını ve kodunun hala sabit disklerinde mevcut olduğunu belirtti. PC versiyonunun, Modern Warfare'in harita paketi gibi sonradan PC'ye çıkarılabileceğini de belirten Järvi, bilgisayar oyuncularının da yüreğine su serpmiş oldu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alan Wake'ten yeni umut

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×