Alev alev bir oyun geliyor

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Alev alev bir oyun geliyor
Destan Entertainment firması yeni projeleri olan Burn adlı FPS oyununu duyurdu. Burn, Singleplayer'da botlar ile ve çoklu oyuncu versiyonunda diğer kullanıcılar ile kapışabileceğimiz, Multiplayer tabanlı bir oyun olacak. Oyun yapımcıların Destan Engine 2.0 adını verdikleri bir grafik motoru ile yapılıyor. Bu motor Pixel ve Shaders 2.0 teknolojisini kullanıyor, ayrıca 3D sound ve EAX teknolojisini de destekliyor. PRT adı verilen bir ışıklandırma teknolojisi kullanan Destan Engine'da dinamik ışıklandırma ve gölgelendirme efektleri son derece başarılı bir şekilde çizilecek. Modellerin ve kaplamaların gerçekçi bir şekilde görünmesini sağlayan motorda, kapalı alanlar ve açık alanlar iyi bir şekilde ekrana aktarılacak. Bir çok silahın ve ilginç arenaların olacağı oyun hakkında şimdilik açıklananlar bunlar ile sınırlı. Umuyoruz ki yapımcılar vadettiklerini gerçekleştirebilirler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2021 10:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alev alev bir oyun geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×