Ali Koç'tan e-spor atağı

Ali Koç'tan e-spor atağı

Furkan Güler
Furkan Güler 19.01.2018 - 13:07
Fenerbahçe, e-spor için elinden geleni yapıyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün önde gelen isimlerinden Ali Koç, geride bıraktığımız günlerde düzenlediği bir konuşma sırasında e - spor sektöründen bahsetti. Kulüp başkanlığı için bir yıl öncesinden başkanlığını açıklayan Ali Koç, konuşması sırasında başkan olduğu zaman yapacağı yeniliklerin neler olduğunu açıkladı. Fenerbahçe'nin amatör şubelerine destek vereceğini söyleyen Koç, "Mevcut şubelerin sponsorları hazır. Bedensel engelliler ve e-spor olmak üzere iki yeni şube de açacağız. Şubat ayında kendi organizasyonlarımızı yapıyor olacağız. Şubat ayı itibarıyla resmi olarak sahaya inip temaslara başlayacağız. Olabildiğince çok kongre üyesi ve taraftarla bir araya gelmek istiyoruz. Ben sizlere güvenerek bu yola çıktım. Biliyorum ki sizler de bana güvendiniz. Size her şeyi yapacağımın sözünü veremem ama söylediğim her şeyi yapacağıma söz veriyorum." açıklamasını yaptı.

Ali Koç, e-spor sektörüne önem veriyor

Ülkemizde hali hazırda League of Legends ve Counter Strike: Global Offensive oyunları ile oldukça büyük kitlelere ulaşan e - spor sektörünün geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak gençlere hitap eden bu sektörün, ilerleyen yıllarda büyük yaş kitlelerinin oluşturduğu kesimlere de hitap edeceği öngörülüyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 01:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2018 15:33
Ali Koç başkan, Fenerbahçe şampiyon
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×