Alice: Madness Returns için iki yeni video

Emre Günen
Emre Günen 9.04.2011 - 13:22
Bu kızın gerçekten birkaç tahtası eksik!
Yıllar evvel, Quake 3 motoru ile hazırlanmış ve sevimli masal kahramanlarının hayatını zindana döndürdürmeyi başarmış American McGee's Alice oyununun, bambaşka bir tema ile yeniden karşımıza çıkacağını herhalde biliyorsunuz.

Spicy Horse Games tarafından geliştirilen Alice: Madness Returns'ün korku ve şiddet içerikli olmasının yanı sıra cinsel içerikli görüntülere ve argoya da yer verildiği söylenmişti.

14 Haziran 2011'de PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasada sürülecek olan Alice: Madness Returns için iki yeni oyun içi video yayımlandı. Eski oyunun oynanışı alınıp geliştirilmiş grafiklerle daha karanlık bir atmosfer sağlanmış.Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 14:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alice: Madness Returns için iki yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×