Alien Breed 2 PSN'e geliyor

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 3.12.2010 - 23:12
Sırada PlayStation var

Amiga'nın efsane oyunlarından Alien Breed, Team17 tarafından 3 bölüm halinde Unreal 3 motoruyla günümüze uyarlanmıştı. Daha önce PC ve X360 kullanıcıları için çıkan Alien Breed 2: Assault, şimdi de PlayStation için geliyor.

Alien Breed 2 PSN'e geliyor

Team17'nin patronu John Dennis'in açıklamalarına göre oyunda herhangi bir yenilik olmayacak. Oyun 8 Aralık günü PSN üzerinden satışa sunuluyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alien Breed 2 PSN'e geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×