Alien tasarımlarından ilham alan Scorn, Xbox Series X için duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.05.2020 - 19:36
Daha önce PC platformu için duyurulan ve Alien tasarımlarından ilham alınarak geliştirilen korku FPS türündeki Scorn'un Xbox Series X'e geleceği açıklandı

Bir süredir geliştirme aşamasında olan ve daha önce bazı oynanış videolarını da görme şansına eriştiğimiz Scorn isimli oyunun Xbox Series X için geliştirildiği de açıklandı. Inside Xbox etkinliğinde etkileyici bir videosu yayınlanan Scorn, Microsoft'un beğenilen servisi Xbox Game Pass servisine de eklenecek.

Alien tasarımlarından ilham alan Scorn, Xbox Series X için duyuruldu

Scorn videosunu izlediğinizde doğal olarak aklınıza hemen meşhur Alien (Yaratık) filmleri geliyor. Zaten oyunun çıkış noktası da aslında Alien ile oldukça yakın. Oyunu geliştiren ekip olan Ebb Software, geliştirme aşamasında Alien tasarımlarına da imza atab H.R. Ginger'ın tasarımlarından ilham almış. Zaten oyunun hem yaratık tasarımları hem de genel yapısına baktığımızda Alien tasarımı ile Oscar heykelciğini de kucaklayan H.R. Ginger'ın ilham alınan etkisini fazlasıyla görüyoruz. 

FPS, macera ve korku unsurlarını bir araya getiren Scorn için yayınlanan yeni videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. Henüz çıkış tarihi belli olmayan oyunun Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 01:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2020 01:05
prometeus filmini hatırlattı bana daha çok güzele benziyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.05.2020 13:24
Oyundaki Alienesk hava Alien oyunlarında bile bu kadar yok yemin ederim.Yanlız bişey dikkatimi çekti.Oyunun gameplayleri youtube'da dönüyor Ersin.

-----------------------------

Oyu n yeni duyurulmadı. Haber detaylarında da belirttiğim gibi zaten kaç yıldır yapım aşamasında olan bir oyun. Oynanış videoları zaten vardı yani, yeni değiller.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alien tasarımlarından ilham alan Scorn, Xbox Series X için duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×