Alien tasarımlarından ilham alan Scorn, Xbox Series X için duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.05.2020 - 19:36
Daha önce PC platformu için duyurulan ve Alien tasarımlarından ilham alınarak geliştirilen korku FPS türündeki Scorn'un Xbox Series X'e geleceği açıklandı

Bir süredir geliştirme aşamasında olan ve daha önce bazı oynanış videolarını da görme şansına eriştiğimiz Scorn isimli oyunun Xbox Series X için geliştirildiği de açıklandı. Inside Xbox etkinliğinde etkileyici bir videosu yayınlanan Scorn, Microsoft'un beğenilen servisi Xbox Game Pass servisine de eklenecek.

Alien tasarımlarından ilham alan Scorn, Xbox Series X için duyuruldu

Scorn videosunu izlediğinizde doğal olarak aklınıza hemen meşhur Alien (Yaratık) filmleri geliyor. Zaten oyunun çıkış noktası da aslında Alien ile oldukça yakın. Oyunu geliştiren ekip olan Ebb Software, geliştirme aşamasında Alien tasarımlarına da imza atab H.R. Ginger'ın tasarımlarından ilham almış. Zaten oyunun hem yaratık tasarımları hem de genel yapısına baktığımızda Alien tasarımı ile Oscar heykelciğini de kucaklayan H.R. Ginger'ın ilham alınan etkisini fazlasıyla görüyoruz. 

FPS, macera ve korku unsurlarını bir araya getiren Scorn için yayınlanan yeni videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. Henüz çıkış tarihi belli olmayan oyunun Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 06:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2020 01:05
prometeus filmini hatırlattı bana daha çok güzele benziyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.05.2020 13:24
Oyundaki Alienesk hava Alien oyunlarında bile bu kadar yok yemin ederim.Yanlız bişey dikkatimi çekti.Oyunun gameplayleri youtube'da dönüyor Ersin.

-----------------------------

Oyu n yeni duyurulmadı. Haber detaylarında da belirttiğim gibi zaten kaç yıldır yapım aşamasında olan bir oyun. Oynanış videoları zaten vardı yani, yeni değiller.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alien tasarımlarından ilham alan Scorn, Xbox Series X için duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×