Alien vs. Predator: Extinction geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Alien vs. Predator: Extinction geliyor
Alien vs. Predator serisi fanatikleri için müjde. PS2 ve Xbox için yeni taktiksel strateji oyunu olan Alien vs. Predator: Extinction geliyor. Her Alien vs. Predator oyununda olduğu gibi bu oyunda da 3 taraftan birisini seçip yöneteceğiz. Oyunun dağıtımı Fox Interative ve Electronic Arts tarafından ortaklaşa yapılacak. Oyunun hikayesini özetlemek gerekirse: LV-742 adlı gezegende bulunan bir Marine grubu Predator ve Alienlar'ın halen varolduğunu duyurur ve doğal olarak her 2 ırkı da yok etmemiz gerekecektir. Oyunda gezegenin romanları ve mağaraları içerisinde geçecek olan savaşlar ile düşmanlarımızı yoketmeye çalışacağız ve Marine, Predator ve Alien'lar için 10'lar tane upgrade edilebilir birlik olacak. Dilediğimiz ırkı seçebilecek ve her birinin kendine göre olan avantajlarından yararlanabileceğiz, bu da tabiiki oyundaki stratejimizi etkileyecek. Örneğin Marine'ler yüksek teknoloji ürünü silahları ile tehlikeli olacaklar, Predator'lar ise görünmezlik ve avlanma yeteneklerini sergileyebilecekler. Alien'lar ise oldukça sağlam bir saldırı gücüne sahip olacak ve Facehugger'ları sayesinde yeni Alien'lar yaratabilecekler. Ayrıca gruplar halinde Facehugger'lar taşıyan Alien Carrier'lar, Marine Sniper'lar gibi birimler de oyunda bulunanlardan. Alien vs. Predator: Extinction'ın yapımını Zono firması üstleniyor ve henüz çıkış tarihi ve PC versiyonu hakkında bir bilgi yok...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 01:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alien vs. Predator: Extinction geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×