Alien vs. Predator: Extinction geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Alien vs. Predator: Extinction geliyor
Alien vs. Predator serisi fanatikleri için müjde. PS2 ve Xbox için yeni taktiksel strateji oyunu olan Alien vs. Predator: Extinction geliyor. Her Alien vs. Predator oyununda olduğu gibi bu oyunda da 3 taraftan birisini seçip yöneteceğiz. Oyunun dağıtımı Fox Interative ve Electronic Arts tarafından ortaklaşa yapılacak. Oyunun hikayesini özetlemek gerekirse: LV-742 adlı gezegende bulunan bir Marine grubu Predator ve Alienlar'ın halen varolduğunu duyurur ve doğal olarak her 2 ırkı da yok etmemiz gerekecektir. Oyunda gezegenin romanları ve mağaraları içerisinde geçecek olan savaşlar ile düşmanlarımızı yoketmeye çalışacağız ve Marine, Predator ve Alien'lar için 10'lar tane upgrade edilebilir birlik olacak. Dilediğimiz ırkı seçebilecek ve her birinin kendine göre olan avantajlarından yararlanabileceğiz, bu da tabiiki oyundaki stratejimizi etkileyecek. Örneğin Marine'ler yüksek teknoloji ürünü silahları ile tehlikeli olacaklar, Predator'lar ise görünmezlik ve avlanma yeteneklerini sergileyebilecekler. Alien'lar ise oldukça sağlam bir saldırı gücüne sahip olacak ve Facehugger'ları sayesinde yeni Alien'lar yaratabilecekler. Ayrıca gruplar halinde Facehugger'lar taşıyan Alien Carrier'lar, Marine Sniper'lar gibi birimler de oyunda bulunanlardan. Alien vs. Predator: Extinction'ın yapımını Zono firması üstleniyor ve henüz çıkış tarihi ve PC versiyonu hakkında bir bilgi yok...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alien vs. Predator: Extinction geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×