Aliens vs. Predator: Extinction’ın (PS2/Xbox) resmi web sitesi yayınlandı.

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Aliens vs. Predator: Extinction’ın (PS2/Xbox) resmi web sitesi yayınlandı.
Fox Interactive ve Electronic Arts bu yaz PlayStation 2 ve Xbox için çıkarmayı planladıkları ve Aliens/Predator filmlerindekine benzer bir senaryoya sahip olacak Aliens versus Predator: Extinction’ın resmi web sitesini açtıklarını duyurdu. Sitede oyundan alınma (ancak fazla kaliteli olmayan) ekran görüntüleri, oyunun yayınlanan ilk videosu ve daha birçok şey bulunuyor. Siteye ulaşmak için yapmanız gereken tek şey şuraya tıklamak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 21:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Aliens vs. Predator: Extinction’ın (PS2/Xbox) resmi web sitesi yayınlandı.

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×