Aliens vs. Predator Game Boy Advance için geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Aliens vs. Predator Game Boy Advance için geliyor
Ubi Soft firması, Alien vs. Predator'u Game Boy Advance için hazırladıklarını belirttiler. Oyunun oynanışı hakkında henüz bilgi vermeyen Ubi Soft oyunun yapım haklarını 2003 ylına kadar aldığını belirtti. Oyunun stres dolu ve gerilimli bir oyun olduğunu hatırlatan Ubi Soft yapımcıları oyunun bilim kurgu özellikleri özellikleri ile Game Boy Advance'i şenlendireceğini belirttiler. Aliens vs. Predator için henüz bir çıkış tarihi verilmedi...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Aliens vs. Predator Game Boy Advance için geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×