Alienware ilk kez Türkiye’deki oyuncularla buluştu

Alienware ilk kez Türkiye’deki oyuncularla buluştu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 14.07.2017 - 00:22
Dell Gaming'den büyük atılım
Dell, oyuncuların merakla beklediği Alienware ve Inspiron Gaming oyuncu bilgisayarlarını Türkiye’deki oyuncularla unutulmaz bir gece ile buluşturdu. Oyunseverler sanal gerçeklik ve Tobii göz takibi ile Alienware üzerinde oyun oynarken, Dell Inspiron Gaming bilgisayarların nasıl yüksek performanslara çıktına tanık oldular.

360 derece fotoğraf deneyiminin yanı sıra Hey! Douglas’ın özel performansıyla devam eden parti, oyunseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Oyun pazarına yatırımlarını artırarak sürdüren Dell, hem PC oyun sektörünün zirvesindeki Alienware hem de yüksek performansı arayan, fiyat konusunda duyarlı oyun tutkunlarına yönelik Inspiron Gaming serisini Türkiye’ye getirdi.

Alienware ilk kez Türkiye’deki oyuncularla buluştu
Alienware ile birinci sınıf oyun deneyimi

Alienware, yüksek performans ve birinci sınıf PC oyun ekipmanı isteyen oyuncuların gereksinimlerini karşılıyor. Hepsiburada.com üzerinden 8,299 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’deki kullanıcılarla buluşan yeni Alienware’ler, sanal gerçeklik ile oyuncuların deneyimini en üst seviyeye taşıyor. Ayrıca özel konfigürasyonlarla Alienware ürünlerine sahip olmak isteyen kullanıcılar Dell sosyal medya hesaplarına da doğrudan mesaj bırakabiliyor.

Dell Inspiron 15 Gaming: Her oyuncuya özel çözümler

Dell’in, herkes için oyun konseptiyle portföyüne eklediği yeni Inspiron Gaming serisi, oyunculara daha makul bir fiyat aralığında ve kutudan çıktığı gibi oyuna hazır sistemler sunuyor. Dell Inspiron Gaming serisi, uygun fiyatlarla Vatan ve Hepsiburada.com’un yanı sıra çeşitli satış noktalarında tüketicilerle buluşuyor.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 15:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2017 01:39
Gidin kendiniz toplayan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2017 01:06
alienware yazılım ve donanım uyumu bakımından bilgisayar aleminin apple'dir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2017 10:58
yurtdışından aldım dedikleri kadar da iyi değil. bence bu kadar para vermeye değmez. ikinci şansım olsa msi tercih ederdim. alienware gereksiz ısınma, thermal ve power throttling yaşatıyor serviste değişmedik parçası kalmadı 4k ekranı dahil
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×