1/5

Alienware'ın canavarları Türkiye'de

Merlin
Merlin 24.06.2010 - 10:26
Alienware, yeni ürünlerini kullanıcılara sundu
Oğuzhan Öztürk
Oyuncular ve performansa yönelik bilgisayar kullanıcıları için sıra dışı tasarımlara sahip ürünleriyle dikkat çeken Alienware ürünleri Türkiye'de.

Geçtiğimiz gün gerçekleşen basın toplantısında firma M15x ve M17x dizüstü bilgisayarlarının yanında dünyanın en küçük oyun bilgisayarı olan M11x'i tanıttı. Aynı zamanda toplantıda Alienware'ın Area51 ve Aurora kasaları da tanıtıldı.

Toplantının en çok ilgi çeken ürünlerinden birisi olan M11x'te oyun oynama fırsatımız oldu. Street Fighter IV'ü gayet rahat bir biçimde oynadık. Bunu okuduktan sonra büyük ihtimalle "ama o Street Fighter•!!" diyeceksiniz; o zaman şunu dinleyin: M11x ile Batman Arkham Asylum'ı da yüksek grafik ayarlarında gayet rahat bir şekilde oynadık, 40-50 fps arasında gidip geldik. Bunun yanında Solitaire (!)'de ise çok düşük bir fps elde ettik.

Bunun yanında firmanın Area 51 ve Aurora model kasaları da Türk kullanıcılara sunuldu. Görebileceğiniz pek çok kasa modelinden daha farklı tasarlanmış olan bu ürünlerde ışıklandırmaya çok önem verilmiş. Her iki modelin de üst tarafında ısıyı daha rahat dışarı atmaya yarayan kanatlar yer alıyor. Bu kanatlar, bilgisayarınıza yükleyeceğiniz yazılımla kontrol edilebiliyor.
Alienware'ın canavarları Türkiye'de

Kasalarda ışıklandırmaya da büyük ölçüde önem verilmiş. Ürünlerin içerisinde ve arka tarafında, dekoratif ışıkların yanında, aydınlatmaya yönelik beyaz lambalar bulunuyor. Bu lambaları kullanarak, kasanın arkasında veya içinde port ararken kıvranmıyorsunuz. Ürünlere kendine özgü havasını katan ışıklandırmaları ise, yine bilgisayarınıza yükleyeceğiniz yazılım ile değiştirebiliyorsunuz.

Dilerseniz firmanın kullanıcılara sunduğu ürünlerin bilgilerine ve teknik özelliklerine geçelim.

Alienware M17x

• Yeni M17x ‘Evrenin En Güçlü 17’’ Ekranlı Dizüstü Bilgisayarı’
• Alienware’in Global Pazarlardaki Varlığı 6 Ülkeden 35 Ülkeye Çıkacak
• ‘All Powerful-Tam Güçlü’ Pazarlama Kampanyası Dünyanın Dört Bir Yanındaki Oyun Meraklılarını Bir Araya Getiriyor.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×