All Points Bulletin:Reloaded geliyor

Erkut Köse
Erkut Köse 17.11.2010 - 09:58
Hırsız-Polis kovalamacasına kaldığımız yerden devam

Birkaç gün önce yaptığımız haberimizde APB'in K2Networks tarafından satın alındığını duyurmuştuk. Konuyla ilgili detaylar ise bugün belli oldu.

Yapılan açıklamaya göre oyunun adı APB: Reloaded olarak değiştirildi. Ayrıca oyun Free to Play yani ücretsiz olarak oynanabilecek. Bunun haricinde bazı eşyalara sahip olmak için belirli bir ücret ödemek gerekecek.

Oyunun 2011 yılı içerisinde piyasada olması bekleniyor.

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
All Points Bulletin:Reloaded geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×