1/4

All-Stars Battle Royale inceleme (PS Vita)

All-Stars Battle Royale inceleme (PS Vita)

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 26.11.2012 - 15:55
Herkesin bir hikayesi vardır
Platformlar PlayStation 3, PS Vita
All-Stars Battle Royale inceleme (PS Vita)
  • Yapımcı - Yayıncı Sony Computer - Sony Computer
  • Çoklu Oyuncu: Var
  • Oyun Türü: Dövüş
Merlin Puanı 80
9 Kişi Oyladı
Okur Ortalaması%68
Artılar - Eğlenceli içerik, başarılı müzikler, dövüşçülerin kendisine has olan komboları, en nihayetinde başarılı karakterleri bir araya getiren bir dövüş oyunu olması
Eksiler - Ekran odağınının kontrolsüz olması, hikayelerin kısalığı
Kısa kısa hikayeler, birbirlerini kenetler
Kim demiş dövüş oyunlarının hikayesi olmaz diye. Her kahramanın kendisine özel bir hikayesi vardır ve olmaya da devam edecektir. Kimimiz yarış oyunlarındaki hikayeden nefret ederken, kimimiz FPS oyunlardaki multiplayer mod'undan nefret ediyoruz. Gel gelelim başarılı olarak değerlendirdiğiniz kaç tane dövüş oyunu var?

All-Stars Battle Royale inceleme (PS Vita)
All-Stars Battle Royale, raflardan inmeyecek bir dövüş oyunu olacağı kesin. İster arkadaşlarınızı döversiniz, ister yapay zekaya karşı kendi hikayenizi geliştirirsiniz.

Genç Dante, Raiden, Sackboy, Nathan Drake, Big Daddy ve daha fazlasıyla tanışmaya hazır olun. Oynarken "keşke orada ben olsaydım" dediğiniz anlar için sizi bambaşka bir dünyaya götürüyorum.

Görevimiz her şeye muhalif olan Polygon Man'i yok etmek. Kendisi tüm PlayStation dünyasını tehdit ediyor.

All-Stars Battle Royale inceleme (PS Vita)
Gelsin mod'lar, gitsin mod'lar
İncelemeyi yazarken kulaklarımda Buckethead - Power Rangers intro'su çalıyordu. Neden bilmiyorum, ama şarkının güzel olduğunu kabul etmek gerekiyor. Neyse, konumuzdan uzaklaşmadan size mod'lardan ve karakterlerden bahsetmek istiyorum.

Açılış ekranında Big Daddy gördüğüm an oturma pozisyonum bile değişti, o derece değişik bir moda girdim. Solo play, Tournament ve Versus Match mod'larıya birlikte toplamda üç mod mevcut. Her biri farklı hikayelere açılıyor ve seçeceğiniz karakter de ona göre şekilleniyor.

All-Stars Battle Royale inceleme (PS Vita)
Solo Play tarafı da kendi içerisinde farklı mod'lara sahip; Arcade Mode, Tutorial, Trials ve Practice Mode. Gördüğünüz gibi oyunu öğrenip, eğlenceye bir an önce ulaşmamız için Sony çok uğraşmış.

Arcade Mode: Seçeceğiniz karakterimizin hikayesini anlatıyor.
Tutorial: Karakterleri tanımanızı ve hareketleri için antreman yapmanızı sağlıyor.
Trials: Başarım puanı kazabilmek adına, farklı komboları öğrenmenizi sağlıyor.
Practice Mode: Yanınıza alacağınız üç arkadaşınızla veya üç NPC karakterle sınırları zorlamanızı sağlıyor. Kısacası dövüş başlasın modu.

All-Stars Battle Royale inceleme (PS Vita)
Tournament, online olarak oynayabileceğiniz bir mod. Ranked maçlarınızı oynayabileceğiniz ya da arkadaşınızla "bir tane maç atayım da, bir güzel onun ağzını kırayım" diyebileceğiniz bir mod oluyor.

Versus Match, özel maçlarınızı yapabileceğiniz mod. İsterseniz arkadaşlarınızla maç atabiliyorsunuz, isterseniz de PS Vita'nızın bağlantısına en yakın kişiyi online olarak dövüşe davet edebiliyorsunuz.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×