All Zombies Must Die!'ın çıkış tarihi ve fiyatı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.12.2011 - 10:26
Tüm zombilere ölüm
Double Helix tarafından geliştirilen All Zombies Must Die!'ın PSN ve Xbox Live çıkış tarihi belli oldu. Buna göre yapım, 27 Aralık'da PSN'de, 28 Aralık'ta da Xbox Live'da olacak. 4 kişiye kadar Co-Op oynanış sunan All Zombies Must Die!, 10 dolar / 800 MS puanı karşılığında satın alınabilecek. Steam versiyonu hakkında ise, henüz bir duyuru yok.

All Zombies Must Die!'ın çıkış tarihi ve fiyatı
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
All Zombies Must Die!'ın çıkış tarihi ve fiyatı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×