Almanya'da PS4 demek, FIFA demek!

Almanya'da PS4 demek, FIFA demek!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 12.12.2013 - 22:20
Alman oyuncuların tercihleri
MediaCreate'in topladığı verilere göre Alman oyuncuların geçtiğimiz haftalarda start alan yeni konsol neslindeki tercihleri belli oldu. Özellikle exclusive oyunların Alman oyuncular için hiçbir şey ifade etmediği artık açık ve net biçimde gözüküyor. Zira Xbox One ve PS4 için en çok tercih edilen ilk üçer oyun arasındaki tek exclusive oyun Forza Motorsport 5. Tabii henüz gerçekten güçlü markalar yeni nesle geçişi yapmadılar (Halo, Gears, Uncharted, InFamous) fakat var olanların da tercih edilmediğini söylemek mümkün. En ilginç veri ise PS4 tarafında. PS4 satın alan Alman oyuncuları çok yüksek bir oranda yanında ilk oyun olarak FIFA 14'ü tercih etmiş. Yani yeni nesil bir anlamda FIFA ile özdeşleşerek startını almış acı vatanda. Aslında bir veri toplamak, araştırma yapmak lazım; ülkelerinin milli ve kulüp takımları başarı gösteren ülkelerde futbol oyunu satışlarında bir artış oluyor mu diye... Ne dersiniz oluyor mudur?

Almanya'da PS4 demek, FIFA demek!
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 08:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×