Amatör ruhlardan yeni bir oyun; Haçlı Adası

Amatör ruhlardan yeni bir oyun; Haçlı Adası

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 17.07.2013 - 11:52
Samimi bir uğraş
Türk oyunlarından bir tanesini daha tanıtıyoruz sizlere. Bu oyunumuz  Mete Çetinkaya ve ekibi tarafından hazırlanmış olan bir strateji oyunu Haçlı Adası.

Unity 3D ile hazırlanan oyunnun kodları ve modelleri ekip tarafından hazırlanmış. Oyunda 2 mod var ilk mod klasik RTS oyunlarında gördüğümüz campaing tarzı bir mod. Faction'ınızı geliştirip yerleşimlerinizi koruyorsunuz.


Diğer mod ise Serbest Savaş modu. Bu modda ise sadece yeniçerilerimiz var. Onları kontrol ediyoruz ve öldürdüğümüz Haçlı başına puan alıyoruz.


Oyunda hala bir kısım hatalar mevcut nitekim şu anda beta aşamasında lakin denemek isteyenler https://hotfile.com/dl/201809973/d92b0e6/Hal_Adas_Beta_v2.rar.html adresinden oyunu deneyebilirler.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 08:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2019 15:19
Mükemmel bir oyun - uzun yıllar önce yüklemişti mama dosyayı kaybettim - acba elinde olan var mı? Bana gönderebilir misiniz?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×