Amazon 2.250 kişiyi işe alacağını açıkladı

Amazon 2.250 kişiyi işe alacağını açıkladı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 7.09.2017 - 10:25
Dev E-Ticaret sitesi iş gücünü artırıyor
Dünyanın en büyük E-Ticaret şirketlerinden biri olan Amazon, şirketten bugün yapılan açıklamaya göre New York'un Staten Island yakınlarında kurulması düşünülen yeni müşheri hizmetleri merkezine 2.250 kişiyi işe alacağını duyurdu. Ayrıca yapılan açıklama ile şirket için kurulacak olan ve New York bölgesinde hizmet verecek olan müşhteri hizmetleri merkezinin, tamı tamına 80.000 metre karelik alana kurulacağı ve en yüksek teknoloji ile robotik ekipmanlarla destekleneceği belirtildi.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye'ye de kolay bir şekilde gönderim yapmaya başlayan Amazon, ayrıca Amazon yine geçtiğimiz ay ortaya atılan bir dedikodu ile Türkiye'de resmi ofis açacağı iddiaları ile Türk kullanıcıları heyecanladırmıştı. Birçok E-Ticaret sitesine kıyasla oldukça uygun fiyatlar ile ürün satın alınabilen Amazon, bakalım günün birinde Türkiye'de resmi olarak bir ofis açacak mı?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 13:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×