Amazon, Grand Theft Auto 5'in yeni bir sürümünü listeledi

Amazon, Grand Theft Auto 5'in yeni bir sürümünü listeledi

Furkan Güler
Furkan Güler 19.02.2018 - 13:24
Geliştiriciler GTA 5'in ekmeğini yemeye devam ediyor.

Video oyun tarihinin en çok satan oyunlarından bir tanesi Grand Theft Auto 5, ilk olarak eski nesil konsollar olan PlayStation 3 ve Xbox 360'ta 17 Eylül 2014 tarihinde karşımıza çıktı. Eski GTA oyunlarına nazaran oyunculara dolu dolu bir açık dünya veren Rockstar Games, Amazon'un listelemesine göre Grand Theft Auto 5'in yeni bir sürümünü daha piyasaya sürecek. Neredeyse 4.5 yıllık bir oyun olan Grand Theft Auto 5'in hala milyonlarca oyuncu tarafından oynanması, Rockstar Games geliştiricilerinin neden böyle bir karar verdiğini gösteriyor.

GTA 5'in yeni bir sürümü daha geliyor

Listelemeye göre Grand Theft Auto V - Premium Edition adını alan sürüm, sadece Xbox One platformu için listelenmiş. Muhtemelen Premium Edition, Xbox One X'te 4K çözünürlük deneyimini oyunculara yaşatacaktır. Yine de hali hazırda Grand Theft Auto V'in herhangi bir sürümüne sahip olan bir oyuncu, sadece Los Santos'u 4K görmek için oyunu yeniden satın alır mı? Bilemeyiz.

Yine de eğer bir Xbox One X sahibiyseniz, bunun yanında çok düşük bir ihtimal de olsa hala Grand Theft Auto 5'i oynamadıysanız bu sürümü beklemenizi öneririm.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 20:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2018 17:27
kusucam artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 21:52
PC de zaten 4K var ne gerek var ki buna
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×