Amazon Prime Day indirimleri başladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.06.2021 - 11:59
Amazon birçok ürün dalında yaptığı indirimler ile 21 ve 22 Haziran tarihlerinde tüketicilerin karşısına çıkıyor.

Bugün yani 21 Haziran itibari ile başlayan Amazon Prime Day indirimleri yarın geceye kadar devam edecek. Elektronik ürünler başta olmak üzere kitap, spor, mutfak, kablosuz ürünler ve oyuncak gibi birçok ürün gamında önemli indirimler Prime abonelerine sunulmuş durumda. Firmanın konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde;

Amazon Prime Day indirimleri bugün başladı

Amazon Prime Day indirimleri başladı

Amazon, bu yıl gerçekleştirdiği Prime Day ile 20 ülkedeki Prime üyelerine 2 milyonu aşkın fırsat sunuyor. Şimdiye kadar gerçekleştirilen tüm Prime Day etkinliklerinden çok daha fazla indirimin sunuladuğu etkinlikte Prime üyeleri, 21 Haziran gece yarısı başlayan indirimlerden 48 saat boyunca faydalanabilecek. Prime Day indirimleri teknoloji severlerden moda tutkunlarına, oyun âşıklarından evcil hayvan sahiplerine tüm Prime üyelerine yaz döneminde ihtiyaç duyabilecekleri ürünlerde müthiş fırsatlar sunuyor. Prime üyesi değilseniz, daha fazla bilgi almak için amazon.com.tr/primeday adresini ziyaret edebilir; üye olarak ve 30 günlük ücretsiz deneme sürenizi başlatarak Prime Day fırsatlarının yanı sıra bedava ve hızlı kargo, Prime Video ve Prime Gaming aracılığıyla eğlencenin en iyileri ve daha fazla ayrıcalığa erişim sağlayabilirsiniz.

Amazon.com.tr Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Bu yıl Prime Day ile yaza, iki gün sürecek müthiş indirimler ve Prime üyeliğinin sunduğu en iyi fırsatlarla giriş yapıyoruz. Binlerce popüler markada kaçırılmayacak fırsatlar, sınırlı süre için geçerli indirimler ve Prime üyelerini eğlencenin en iyileriyle buluşturan ayrıcalıkları ile Prime Day, Prime üyesi olmak ve Amazon.com.tr’den alışveriş yapmanın kolaylığını ve rahatlığını deneyimlemek için yılın en iyi zamanı,” ifadelerini kullandı.

Prime Day 2021, Prime Day tarihindeki en fazla fırsatı Prime üyeleriyle buluşturuyor. Prime üyeleri aynı zamanda, dünyanın önde gelen markalarının ürünlerinin ve tüm kategorilerden cazip fırsatların sunulduğu “Bitmeden Yakala” ile müthiş indirimlere de erişim sağlayabiliyor. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 17:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Amazon Prime Day indirimleri başladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×