Amazon Prime Gaming Mayıs 2022 ücretsiz oyunları açıklandı

Ersin Kılıç 30.04.2022 - 00:31
Amazon Prime Gaming Mayıs 2022 döneminde oyunculara ücretsiz bir şekilde verilecek oyunların listesi resmi olarak açıklandı.

Amazon yaptığı açıklama ile Mayıs ayında Prime müşterilerine vereceği bedava oyunların listesini paylaştı. Amazon Prime Gaming Mayıs 2022 listesine baktığımızda özellikle Dead Space 2 ve The Curse of Monkey Island gibi oyunların dikkat çektiğini görüyoruz. Firmanın açıklaması ve Mayıs ayının oyunları şu şekilde;

Amazon Prime Gaming Mayıs 2022 oyunları

Amazon Prime Gaming Türkiye, mayıs ayının ücretsiz oyunlarını açıkladı. Amazon Prime üyeleri, bu ay Dead Space 2, The Curse of Monkey Island, Out of Line, Mail Mole + 'Xpress Deliveries, Cat Quest ve Shattered: Tale of the Forgotten King oyunlarına ücretsiz sahip olabilecek. Bunların yanı sıra 1 Mayıs'tan itibaren Prime üyeleri, Prime Gaming Channel'da Ghostrunner, Ride 4, Monster Truck Championship ve Metal Slug 3 gibi yeni popüler oyunlara tam erişime sahip olacak.

Amazon Prime Gaming Mayıs 2022 ücretsiz oyunları açıklandı

Amazon Prime üyeleri; aylık sadece 7,90 TL karşılığında, Prime Gaming ile ücretsiz oyunlar ve oyun içi içeriklere sahip olmanın yanı sıra en popüler markaların ürünlerine günlük özel fırsatlara erişim, Prime Day'de özel fırsatlar ve indirimler, Prime Video ile ödüllü filmlere ve TV bölümlerine sınırsız erişim gibi birçok avantajdan da faydalanabiliyor. Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri ücretsiz oyunların yanı sıra popüler oyunlarda kullanabilecekleri seviye atlatma, kıyafet ve kaplama gibi karakter yükseltmeleri ve Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuluyor.

Mayıs ayının ücretsiz oyunları

  • Dead Space 2 - Isaac Clark rolünde, Unitology'nin Necromorph salgınındaki rolünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarırken The Sprawl istasyonunu ve yer çekimsiz ortamları keşfedin.
  • The Curse of Monkey Island - LucasArts'ın popüler Monkey Island serisinin merakla beklenen üçüncü bölümünde Guybrush Threepwood, hain iblis-korsan LeChuck'a karşı kör bıçağı ve keskin zekâsını almak için geri dönüyor. 
  • Out of Line - San rolünde oynayacağınız büyüleyici bulmacalarla dolu bu özgün, el çizimi 2D macera oyununda, bir zamanlar eviniz olan Fabrika'dan kaçma arayışına gireceksiniz.
  • Mail Mole + 'Xpress Deliveries - En hızlı teslimat köstebeği Molty ile Carrotland'ı kazmaya başlayın. Yeni arkadaşlar edinerek, koleksiyon eşyaları bularak, bulmacaları çözerek ve daha fazlasını yaparak Molty'nin büyülü dünyasını kurtarmasına yardımcı olun. 
  • Cat Quest - Birçok ödül almış bu aksiyon RPG oyununda, bir kedinin dövüş ve sihir becerileri eşliğinde ganimet toplama yolculuğunda çıkacaksınız.
  • Shattered: Tale of the Forgotten King - Kralın ortadan kaybolmasıyla eski dünya parçalanmaya başlar. Bu karanlık aksiyon RPG oyununun yenilikçi açık dünya platformunda ilerlerken gerçekliği yeniden şekillendirin.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2024 04:35
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2022 11:49
bu ay tamamen fransız yapımlarını eklemişler. Steamde de bir etkinlik vardı sanırım fransız yapımcılar ile ilgili. Ondan olabilir. Shattered güzel bir oyun gibi duruyor ama tam olacakken olamamış :/
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2022 23:23
Btf 1
btf 5
Verdi zamanında ve şuan kiler de fena değil
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2022 21:03
Epic games gün oluyor bu çoğunlukla dandik oyunları bedava veriyor. Hem de hiç paralı abonelik falan istemeden. Steam de keza zaman zaman free yapıyor bu crap oyunları. Amazon pek matah değilmiş.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2022 02:11
8 TL verip 400 TL'lik oyun bekleyen arkadas, ne diyorsun abj sen ya :D
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2022 00:40
Çok iyi oyunlar olmakla birlikte pop kültür tarzı değil herkese hitap etmeyen oyunlar.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Amazon Prime Gaming Mayıs 2022 ücretsiz oyunları açıklandı
İlginizi Çekebilir