Amazon Prime Gaming Nisan ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.04.2021 - 12:39
Amazon Prime Gaming üyeleri Nisan ayında Before I Forget, The Escapist, Moving Out ve Aces of the Luftwaffe oyunlarına ücretsiz sahip olabilecekler.

Amazon Prime Gaming Nisan ayı ücretsiz oyunlarını açıkladı. Amazon Prime üyeleri Prime Gaming ayrıcalığı ile Nisan ayında Move or Die: Couch Party Edition, Before I Forget, The Escapist, Moving Out ve Aces of the Luftwaffe: Squadron oyunlarına ücretsiz sahip olabilecekler. 

Amazon Prime Gaming Nisan ayı oyunları

Amazon Prime üyeleri, Prime Gaming ile her ay üyelere özel oyun içeriklerine ücretsiz erişim sağlayabiliyor. Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri bu ücretsiz oyunların yanı sıra popüler oyunlarda kullanabilecekleri seviye atlatma, kıyafet ve kaplama gibi karakter yükseltmeleri ile Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuluyor.

Nisan ayı ücretsiz oyunları:

Move or Die: Couch Party Edition

Hızlı, 4 kişilik yerel veya online çoklu oyuncu seçenekleriyle sunulan Move or Die: Couch Party Edition’da oyun mekanikleri her 20 saniyede bir değişiyor. Arkadaşlıkları test eden oyun tanımının tam karşılığı olan Move or Die kolayca alışılabilen, ancak bırakması zor oyunlardan.

Before I Forget

Bir evde yalnız bir kadın. Bir gizem ve bir aşk hikayesi. Aşk, kayıplar ve güzel yaşanmış bir hayatın hikâyesinin anlatıldığı oyunda geçmiş üzerindeki sis perdesini aralamak için günümüzü keşfedin. Anlatımlı bir keşif oyunu olan Before I Forget, hafızaların yavaşça silindiği ve karmakarışık hale geldiği bir evrende geçiyor.

Amazon Prime Gaming Nisan ayı ücretsiz oyunları açıklandı

The Escapist

Asıl amacı kaçmak olan Escapist, oyunculara hapishane yaşamını eğlenceli bir şekilde tecrübe etme fırsatı sağlıyor. 

Moving Out

Fizik kurallarını baz alan ve arkadaşlarınızla yan yana oynayabileceğiniz bir taşınma simülatörü olan Moving Out ile mobilya sektöründe heyecan verici bir kariyere hazır mısınız? Yeni mezun olmuş bir Mobilya Düzenleme ve Yerleştirme Teknisyeni olarak, Packmore şehrinin farklı bölgelerindeki taşınma işlerinden artık siz sorumlusunuz!

Amazon Prime Gaming Nisan ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Aces of Luftwaffe: Squadron

Üzerinize yağan mermilerden kaçın ve korkutucu savaş makinelerine, hava savaşları ve “boss” dövüşlerinde karşı koyun!

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2021 17:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Amazon Prime Gaming Nisan ayı ücretsiz oyunları açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×