Amazon'dan Brink'e görülmemiş indirim

Murat Sağlam
Murat Sağlam 26.07.2011 - 11:16
Yüzde 67 ucuzladı, almak isteyen kalmasın
Brink piyasaya sürüldüğünden beri tartışmalara neden olmuş, genel kanıyla pek beğenilmemiş bir oyun olarak değerlendirildi. Bugün ise Amazon.com, satış rakamlarından pek memnun olmasa gerektir ki, büyük bir indirime giderek yüzde 67'lik bir indirim yaptı.

Amazon'dan Brink'e görülmemiş indirim
Brink, PlayStation 3, PC ve Xbox 360 platformları için piyasada. Amazon'dan hangi versiyonu aldığınızın önemi yok. Tüm platformlar yüzde 67'lik indirimle 19.99 dolar fiyatla satışta. Brink almak istiyorum ama çok pahalı diyenlerdenseniz, bu fırsat tam size göre.

Amazon'un Brink sayfasına bu linki kullanarak ulaşabilirsiniz.
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Amazon'dan Brink'e görülmemiş indirim

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×