Amazon'un Gönderdiği Playstation 5'lerin İçinden Kedi Maması Çıktı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 21.11.2020 - 01:34
Amazon UK'den PS5 sipariş edenler çok yaşadılar. Playstation 5 bekleyen müşterilerin paketlerinden kedi maması, bulgur çıktı.

Playstation 5 çıkışı ile birlikte skandallara da imza attı. Zaten tedarik çekilen yeni nesil konsolu bulabilmek nerede ise imkansızken, sipariş verme şansına sahip olanlar büyük şokla karşılaştılar. Ön sipariş verip de sabırla çıkış gününü bekleyen oyuncular ellerine ulaşan paketlerden çıkanları görünce şoka uğradı.

Amazon'un Gönderdiği Playstation 5'lerin İçinden Kedi Maması Çıktı

İngiltere'de gerçekleşen olayda, Amazon'dan PS5'i ön sipariş eden oyuncuların ellerine geçen paketlerden kedi maması, bulgur gibi alakası olmayan ürünler çıktı. İşin ilginç yanı bu sadece bir kullanıcıya olmadı. Amazon'un kargo dağıtıcıları, teslim ettikleri PS5'lerin kutularından farklı farklı şeyler çıktığına dair bir çok sorun bildirdi. Paketlerden hıyar ya da su çıkmamış olsa da hayvan maması, ayak masajı ve bulgur gibi ürünleri görenler, Twitter, Reddit gibi ortamlarda başlarına gelenleri paylaştılar.

Amazon'un Gönderdiği Playstation 5'lerin İçinden Kedi Maması Çıktı

Gönderilen paketlerin hikayesi genelde çok benzer. Gönderi bekleyen müşteriler, Amazon Prime markasının çıkartılıp yerine şeffaf bir bant ile kapatılmış paketi aldıklarında sorunu fark etmişler.

Amazon sözcüsü Eurogamer'a açıklamalarda bulundu: "Hepimiz müşterilerimizi mutlu etmek istiyoruz. Siparişlerin büyük kısmında bu sorun gerçekleşti. Bunun için gerçekten üzgünüz ve tam olarak ne olduğunu araştırıyoruz" dedi. "Sorunu olan her müşteriye ulaşıyoruz ve durumu düzeltebilmemiz için bizi haberdar ediyoruz. Herhangi bir siparişle sorun yaşayan herkes yardım için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilir."

Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 07:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 13:39
Ps5 gelene kadar geceleri kabus gördüm hep. Ya kargocular ps5imi satıyor ya da içinden sürekli bozuk xbox çıkıyordu. Paramla psikolojimi bozdum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 22:12
Büyük ihtimal başka bir satıcıdan almıştır bende amazon.uk den sipariş verdim sorunsuz geldi.. Satıcı amazondu! Türkiyedeki fiyattan çok daha uyguna aldım!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 20:09
Senaryodur, inanmayın!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2020 14:23
Alinmicak yerleri yaziyorum hepsiburada n11 gittigidiyo sahibinden buralar şahis satiyor , adam ne koyuyo icine belli degil ama vatan media teknosa al yeri sağlam
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2020 11:44
Walla orasini burasini bilmem ben almam vatan yada media harici almam bin tl yüksekde olsa , ps5 aldim mediadan ne cizik 24 saat actim sorun yok
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2020 20:42
Koruma sistemi ile ürün alıyor isen nereden alırsan al kafan rahat olur. Bir kere ürün gelir sorun yoksa onayı barasın varsa basmazsın. Ayrıca Dünya'nın her yerinde şerefsiz kaynadığı bir ortamda yüksek maliyette ki ürünlerin kutusunu video kayıt alarak açman zorunludur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
f8r7t
f8r7t 22.11.2020 11:11
Remote Play ile 4’den 5’e bağlandım evet ama browser ne alaka anlayamadım. Yok öyle bir şey hocam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Amazon'un Gönderdiği Playstation 5'lerin İçinden Kedi Maması Çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×