AMD ekran kartı olan hazır sistem alana Far Cry 5 bedava

AMD ekran kartı olan hazır sistem alana Far Cry 5 bedava

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.03.2018 - 13:37
AMD'den güzel bir kampanya geldi

Dönem dönem ekran kartı firmalarının kart ya da sistem yanında popüler oyunları hediye olarak verdiğine tanıklık ediyoruz. İşte buna benzer bir kampanya bu sefer AMD'den geldi ve firma yaptığı açıklama ile birlikte AMD model ekran kartı bulunan hazır sistem alanlara Far Cry 5 hediye edileceğini duyurdu. Bu hafta başlayan kampanya ile birlikte AMD'nin yeni ekran kartlarının bulunduğu hazır sistemleri alanlara oyun bedava olarak verilecek. Konu ile ilgili yapılan açıklama ise şöyle;

AMD ekran kartına Far Cry 5 hediye

AMD, yeni oyun kampanyasıyla özellikle yeni bilgisayar almayı planlayanlar için muhteşem bir fırsat sunuyor. 27 Şubat 2018’den itibaren, içerisinde Radeon™ RX Vega 64, Radeon™ RX Vega 56 veya Radeon™ RX 580 barındıran seçili hazır sistemlerden satın alanlar, Far Cry 5 Standart PC sürümüne sahip olacaklar. AMD, oyuncuların Far Cry 5 ile sıradışı görsel kalitesi, büyüleyici yükseklikte kare oranları ve düşük gecikmenin keyfine varmaları için, Ubisoft ile yakın bir şekilde çalıştı. Oyun, Radeon RX Vega’ya özgü çeşitli gelişmiş özellikleri destekleyecek;

Rapid Packed Math – Vega GPU’larda daha hızlı fizik ve bilgi-işlem hesaplamaları imkanı sumak için işlem oranını iki katına çıkarır.

Shader Intrinsics –  Oyunun, Radeon RX kartlarda, GPU’dan daha fazla performans çıkarmasını sağlamak için oyunun direkt donanım erişimi olmasına imkan tanır.

Radeon FreeSync™ 2 – PC monitörleri için düşük gecikmeli, yüksek parlaklığa sahip pikseller sunar ve Yüksek Dinamik Menzil (HDR) içerikler için geniş bir renk skalası sunuyor.

Seçili sistemlerden birini aldıktan sonra oyuncular, Uplay kütüphaneleri için bir adet Far Cry 5 kupon kodu alıyor olacaklar. Bu kupon koduyla www.amdrewards.com adresi üzerinden Uplay oyun kodunu almaları mümkün olacak. Promosyon 1 Mart 2018’den 20 Mayıs 2018’e kadar sürecek. Oyun kodları ise oyun çıktıktan sonra sağlanmaya başlayacaktır. Kampanya Vatan Bilgisayar ve Teknobiyotik mağazalarında geçerlidir.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 04:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2018 20:39
amd ekran kartı bulamıyoruz ki alalım ahah xd
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2018 19:54
alınabilecek ekran kartı kalmadığı için sorun yok...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2018 19:40
Bulursak alırız
Kalan Karakter : 300 Gönder
propontis
propontis 3.03.2018 17:22
Boşuna vermesinler, oyuncular zaten alamıyor. Onlar da ekran kartı sıkıntısına çözüm üretemiyorlar zaten. Artık ekran kartı yanlarına bitcoinciler için diye yazınslar, daha çok kar ederler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2018 14:55
Güzel haber.. Olurda AMD ekran kartı bulup alan olursa şimdiden iyi oyunlar :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×