AMD Radeon Software Adrenalin 22.5.2 sürücüsü yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.05.2022 - 14:01
AMD Radeon Software Adrenalin 22.5.2 sürücüsü, Sniper Elite 5 desteği ile birlikte Radeon grafik kartları için performans artışları ve optimizasyonlar sunuyor.

AMD, Radeon oyuncularının AMD destekli sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayan yeni özellikler ve genişletilmiş destek getiren Radeon Software Adrenalin 22.5.2 sürümünü yayınladı. Bu yeni sürüm ile birlikte Sniper Elite 5 desteği ve Radeon grafik kartları için performans artışları ve optimizasyonlar sağlanıyor. Güncelleme notları şu şekilde;

AMD Radeon Software Adrenalin 22.5.2 sürücüsü 

AMD Radeon Software Adrenalin 22.5.2 sürücüsü yayınlandı

  • Radeon RX 6000 Serisi için DirectX 11 performans artışı: Radeon RX 6950 XT grafik kartında yüzde 8'e varan artış dahil olmak üzere önceki yazılım sürümüne kıyasla DirectX 11 tabanlı oyunlarda performans artışı sağlıyor.
  • AMD Smart Access Memory Optimizasyonları: Yeni Radeon RX 6950 XT, Radeon RX 6750 XT ve Radeon RX 6650 XT grafik kartlarında 1440p çözünürlükte Death Stranding'de performansta yüzde 6-10'a kadar ve Watch Dogs: Legion'da yüzde 6-24'e varan performans artışı sunar.
  • Radeon Süper Çözünürlük: RSR artık bütünleşmiş Radeon grafikli Ryzen 6000 serisi işlemcilerle uyumludur ve netlik efektini kendi istediğiniz ayarlara göre, ince ayar yapmanızı sağlayan yeni bir ayar içerir.
  • AMD Privacy View: Göz hareketini izleyen ve ekranınızda yalnızca baktığınız alanı ortaya çıkarırken geri kalanını karartarak başkalarının hassas veya özel bilgileri görüntülemesini engelleyen Eyeware tarafından desteklenen benzersiz yazılım sunar.
  • Sniper Elite 5 desteği ve Hitman 3 için ışın izleme güncellemesi
  • Ek Vulkan Uzantıları

Sürücü notlarının tamamını buradan göz atabilir ve en son sürücüyü buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
AMD Radeon Software Adrenalin 22.5.2 sürücüsü yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×