AMD yeni bundle paketinde Far Cry 6 ve RE Village'ı ücretsiz veriyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.09.2021 - 11:06
AMD, Ryzen ve Radeon destekli masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda Far Cry 6 ve Resident Evil Village oyunlarının hediye edileceğini duyurdu.

AMD yeni AMD Ryzen™ + AMD Radeon™ Raise the Game System Bundle paketini duyurdu. Aşağıdan detaylarına ulaşabileceğiniz yeni Ryzen ve Radeon destekli masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayar avantajlarına ulaşan oyunculara Bundle paketi ile bu yılın en heyecan verici oyunlarından Far Cry 6® ve Resident Evil Village™ ücretsiz olarak verilecek. 

AMD yeni bundle paketinde Far Cry 6 ve Resident Evil Village'ı ücretsiz veriyor

Ryzen İşlemcili ve Radeon Grafik kartlı AMD Masaüstü Oyun Bilgisayarları: En zorlu oyunlarda çarpıcı görseller ve akıcı oynanış isteyen oyuncular, AMD tarafından desteklenen belirli bir sistemi satın alarak bu sistemlerinde Far Cry 6 ve Resident Evil Village oyunlarını test edebilirler. Ayrıca Ryzen 5000 veya 3000 Serisi İşlemciler ve AMD Radeon RX 6000 Serisi grafik kartları ve Akıllı Erişim Belleği gibi tamamen AMD'nin güçlü özelliklerinden tam olarak yararlanabilirler.

AMD yeni bundle paketinde Far Cry 6 ve RE Village'ı ücretsiz veriyor

Ryzen İşlemcili ve Radeon Grafik kartlı AMD Dizüstü Oyun Bilgisayarları: Hareket halindeyken 1440p ve 1080p oyunlarda en üst seviye performans isteyen oyuncular, AMD Ryzen 5000 H-Serisi mobil işlemciler ve AMD Radeon RX 6000M Serisi mobil grafik kartına sahip dizüstü bilgisayarlarda yüksek kare oranıyla Far Cry 6 ve Resident Evil Village oyunlarının keyfini çıkaracaklar. Oyuncular ayrıca yeni AMD Advantage sistemleriyle daha fazla performansa ulaşabilir ve yüksek yenileme hızına sahip ekranlarda oyun için optimize edilmiş yeni tasarımların keyfini çıkarabilir.

Oyuncular AMD Advantage sistemini içeren Radeon RX 6000M Serisi ve Ryzen 5000 H-Serisi oyun dizüstü bilgisayarlarını ve uygun masaüstü bilgisayarlarını önde gelen perakendecilerden bulabilir ve OEM partnerlerine AMD.com üzerinden göz atabilirler.

AMD Ryzen™ + AMD Radeon™ Raise the Game Bundle avantajı 9 Eylül ve 31 Aralık 2021 tarihleri arasında sürecek ve oyuncular çıktığında Far Cry 6'ya (Ekim ayı içerisinde çıkıyor) erişebilecekler. Kodların kullanım süresi 29 Ocak 2022'de sona erecektir. 

Anlaşmalı perakendecilerin listesi şu şekilde;

  • Hepsiburada
  • İtopya
  • İncehesap
  • Teknobiyotik
  • Vatan Bilgisayar
  • Game Garaj
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 08:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2021 12:01
He bedava veriyor. O sistemin içine oyun fiyatlarınıda ekleyip satıyorlar. Sizde oyunları bedava veriyorlar zannediyorsunuz. Yıllardır bu durum böyle.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2021 03:18
gösterdiği kasa ile alakası yok ? bunlar kafalarına göre mi toplamış?

https://www.incehesap.com/hero-6800-r7-3700x-rx-6800-16gb-ddr4-16gb-512gb-oyuncu-bilgisayari-fiyati-47666/
Kalan Karakter : 300 Gönder
AMD yeni bundle paketinde Far Cry 6 ve RE Village'ı ücretsiz veriyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×