AMD'den elveda

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
AMD'den elveda
AMD'de de tek çekirdekli çiplere veda etti. Firma son olarak Opteron serisinde tek çekirdekli çipleri kullandı. Opteron serisi, AMD'nin Dünya çapındaki çip üretimini 5.4'lük bir dilimden 12.7'ye kadar yükseltmişti. Şirket bundan sonra çift çekirdek teknolojisini sunucu, işistasyonları ve yeni Opteron modellerinde kullanacağını belirtti.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
AMD'den elveda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×