America's Army 3'ün yeni güncellemesi

Yiğit Çilek
Yiğit Çilek 24.11.2010 - 12:32
Orduda yenilemeye gidildi
America’s Army 3'e yeni bir yama geldi. v3.0.8.2 güncellemesi sayesinde sunucuların işlevselliği ve performansı bakımından iyileştirmeler ve ek sunucularda güvenlik geliştirmeleri sağlanıyor. Bu yeni yama sayesinde oyunculara daha sorunsuz bir oyun deneyimi sunuluyor. Yaklaşık 160 MB büyüklüğündeki yamaya ve oyunun 3.5 GB büyüklüğündeki client dosyasına ulaşmak için buraya tıklayın.

America's Army 3'ün yeni güncellemesi
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
America's Army 3'ün yeni güncellemesi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×