Amerika'lılar Adana'lılara özendi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 12.09.2017 - 13:44
Kasırgaya sıkılır mı?

Birçoğumuzun bildiği üzere güzel ülkemizin en çılgın illerinden biri Adana. İl sınırları içerisinde sürekli olarak gündeme gelen ilginç olaylar, haber sitelerinde boy boy gösterilmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda küresel ısınmanın da etkisi ile 50 derece ortalama sıcaklıklarla kavrulan Adana'lılar, sıcaklardan aşırı şekilde bunalıp Güneş'e kurşun yağdırmıştı. Güneş tarafından pek de ciddiye alınmayan bu durumun bir benzeri de bugün Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşandı.

Amerika'nın Florida kıyılarını adeta dümdüz eden ve son yılların en büyük kasırgalarından biri olduğu belirtilen Irma kasırgası, ülkede etkilenen yerlerde hayatı felç ediyor. Kasırga yüzünden yaşanan mal ve can kayıplarına isyan eden ABD vatandaşları ise sosyal medyadan ilginç bir kampanya başlattı. 22 yaşındaki Ryon Edwards tarafından başlatılan Facebook etkinliği ile kasırgadan etkilenen bölgedeki vatandaşları, kasırgayı kurşunlamaya çağıran Edwards, 46.000 kişi tarafından desteklendi. Pasco Şerifi ise bu durum için resmi Twitter hesabından paylaşım yaparak vatandaşları kasırgaya ateş etmemeleri, aksi takdirde kurşunların dönüp kendilerini vurabileceği konusunda uyardı. Bakalım ABD'yi felç eden kasırga sonrası başka ne gibi ilginç olaylar yaşanacak?

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 00:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.09.2017 00:12
Adana... Adana'ya götürecez yüzzüğü
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2017 22:00
puhahaa, adamlar kendileriyle nasıl dalga geçiyor. Infografikle açıklamışlar bir de.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2017 20:49
Anam coştu bunlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2017 18:38
Bunlar da kafayı yemiş vay anasını :) Lan kasırgayaya vursanız ne değişecek? Yine bir şey değişmeyecek. Belki de b*k yoluna gidebilirdiniz oracıkta.
Ölüm er ya da geç kapına gelir, siz ölümü bekleyin, Kahramanlıklar yapmaya çalışmayın. Hiçbirimiz Batman veya Superman falan değiliz. Bunu bilin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2017 17:06
bu bir kademe daha salakça ölüm tehlikesi daha fazla :d
Kalan Karakter : 300 Gönder
Amerika'lılar Adana'lılara özendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×