Amerikan Senatosu'nda bir WoW'cu!

Amerikan Senatosu'nda bir WoW'cu!

Mert  Günhan
Mert Günhan 8.11.2012 - 12:07
Gündüz senatoda, gece Azeroth'ta
Amerika Birleşik Devletleri Senatosu gün geçtikçe çok değişik karakterlere ev sahipliği yapıyor. Bunlardan birisi Colleen Lachowicz. Kendisi fanatik bir World of Warcraft oyuncusu, hatta o kadar fazla oyun oynuyor ki bu hobisi rakipleri tarafından kendisine karşı kullanılıyor.

Geçtiğimiz haftalarda Amerika'da Lachowicz'in karşısında bulunan Cumhuriyetçiler "Colleen's World" isimli bir site yayınlayıp kendisinin World of Warcraft forumlarında yaptığı yorumları göstererek öldürme üzerine kurulu oyunları oynayan birisinin politikacı olmaması gerektiğini savunmuşlardı.
Fakat kendisine karşı yürütülen kampanya Cumhuriyetçiler'in zararına oldu, site yayınlanır yayınlanmaz kendisi gibi bir sürü oyuncu Lachowicz'i savunarak Facebook sayfasını ziyaretçi akınına uğrattı.

Colleen bütün bu maceradan sonra Facebook sayfasında Final Fantasy "Victory Fanfare" müziğini profilinde paylaşarak takdirleri topladı.

Not: Fotoğraf temsilidir.

Amerikan Senatosu'nda bir WoW'cu!
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 16:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×