Amnesia: The Bunker çıkış tarihi açıklandı

Basın Bülteni
Basın Bülteni 2.02.2023 - 13:05
Popüler korku oyunları serisi Amnesia'nın yeni oyunu Amnesia: The Bunker için çıkış tarihi açıklandı. ÖÇnümüzdeki Mayıs ayında satışta olacak.

Popüler korku video oyunu serisinin son oyunuyla korkularınızla yüzleşmeye ve onları inanca ve umuda dönüştürmeye hazırlanın. Amnesia, tüyler ürpertici korkuyla dolu başka bir oyunla oyuncuları avlamak için geri dönüyor. Frictional Games (Amnesia serisi, Soma, Penumbra), Amnesia: The Bunker çıkış tarihi olarak 16 Mayıs 2023 tarihini belirledi.

Amnesia: The Bunker çıkış tarihi Mayıs'ı gösteriyor

1. Dünya Savaşı sırasında geçen oyunda, birliğimiz tarafından geride bırakılıp, terk edilmiş bir askeri sığınağın içinde kapana kısılmış bulan bir Fransız askeri olan Henri Clement'in rolünü üstleniyoruz. Elbette burada yalnız olmadığımızı anlamışsınızdır. Koridorlarda dolaşan ölümcül yaratık bir sonraki yemeğini arıyor.

Amnesia: The Bunker çıkış tarihi

Henri, canavarı alt edip ondan kaçmak için tüm becerilerini ve kaynaklarını kullanarak sığınağın karanlık ve kıvrımlı labirentinde gezinmelidir. Ancak yaratık, Henri'nin yüzleşmesi gereken tek engel değildir. Sığınak, her fırsatta askerin hayatını sona erdirmekle tehdit eden tuzaklar ve diğer tehlikelerle dolu, kıvrımlı ve dönüşlü bir labirenttir.

Oyuncular bu süreçte Henri'nin içinde bulunduğu durumun yoğun psikolojik dehşetini yaşarken korkularıyla yüzleşip onları inanç ve umuda dönüştürürken karakter hakkında bilgi edinecekler.

Heyecan verici oynanışı, atmosferik tasarımı ve karakter odaklı hikayesiyle Amnesia: The Bunker, korku oyunları hayranları için güzel bir alternatif olacak gibi görünüyor. 

Oyun özellikleri:

  • Bir sandbox korku hayatta kalma ortamında acil bir oyun deneyimi yaratan oyuncu seçimi
  • Nesnelerin, tehditlerin ve kaynakların her oynanışta değiştiği önceden yazılmamış ortam
  • Uyarlanabilir korkunç tehditler, oyuncuyu takip eden her zaman var olan korkunç bir yaratık
  • Bulmaca çözme ve alet kullanımı yoluyla dünyayla yepyeni etkileşim seviyeleri
  • Sürükleyici ama ürkütücü bir hikaye, kurgusal, korkunç bir hikayede dünyadaki cehennemi deneyimleyin
  • Gerçek bir korku deneyimi için sürükleyici bir atmosfer ve gerilim, gelişmiş aydınlatma efektleri ve özenle tasarlanmış ses efektleri

Oyun PC, Xbox ve PlayStation'da yayınlanacak.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 17:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:06
Neden Tekken 8 fragmanlarını yayınlamıyorsunuz?

-----------

Bugün içimizden hiçbir şey yapmak geçmiyor :(
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 23:45
Sevgili Basın Bülteni, oyunun çıkış tarihi duyurulmuştu, ama bu erteleme haberi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Amnesia: The Bunker çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×