Ancestors: The Humankind Odyssey de Epic Games Store özel oldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 5.04.2019 - 11:04
Maymunlu oyun Epic Games Store'da

Assassin's Creed'in yaratıcılarının yeni oyunu Ancestors: The Humankind Odyssey için yeni geçtiğimiz gün yeni bir video yayınlanmıştı. Yayınlanan videoda oyunun yönetmeni bir maymunu kontrol ettiğimiz oyun ile ilgili yeni bilgiler veriyordu. Videonun sonunda Ancestors: The Humankind Odyssey'in Playstation 4, Xbox One ve Epic Games Store logoları yer alıyor. Oyun 2019 yılında PC'de Epic Games Store'da yayınlanacak Steam'de ise çıkış tarihi olarak 2020 gösteriliyor. Ancestors: The Humankind Odyssey yayınlanmasının ardından bir sene sonra Steam'de yer alacak. 

Ancestors: The Humankind Odyssey de Epic Games Store özel oldu

Epic Games Store'un patronu geçtiğimiz gün yeni açıklamalar yapmıştı. Platform için çok daha fazla özel oyun duyurulacağı açıklanmıştı. Borderlands 3, Control, The Sinking City, Metro Exodus gibi büyük oyunları bünyesine katan Epic Games Store, geliştirici firmaların cazibe noktası haline gelmiş gibi görünüyor. Son olarak Assassin's Creed'in yaratıcısı Patrice Désilets yeni oyunu Ancestors: The Humankind Odyssey'nin de Epic Games Store'a özel olacağı ortaya çıktı. Bu önemli duyuruların karşısında Steam'in nasıl bir hamle yapacağı merakla bekleniyor. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 19:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2019 12:48
PEK ilgimi cekmeyen oyun isterse origin yayinlansin işim olmaz bu oyunla
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ancestors: The Humankind Odyssey de Epic Games Store özel oldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×