Ancestors: The Humankind Odyssey'in ilk 17 dakikası yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 17.08.2019 - 20:23
Oyun eğlenceli duruyor

Assassin's Creed serisine önemli katkılar yapan Patrice Désilets'in yönetmen koltuğunda olduğu Ancestors: The Humankind Odyssey'in ilk 17 dakikası yayınlandı. IGN tarafından yayınlanan videoda oyunun oynanış dinamiklerine yakından bakıyoruz. Hikayesi 8 milyon yıl süren yapım, uzun bir süredir merakla bekleniyordu. Güzel bir açılış yapan oyun, videoda güçlü canlı türlerinin güçsüzleri nasıl alt ettiğini gösteriyor. Evrime dair bilgilendirici detaylar da barındıran yapım, 27 Ağustos tarihinde PS4, PC ve Xbox One için çıkacak.

Ancestors: The Humankind Odyssey'in ilk 17 dakikası yayınlandı

Oyunun genel özeti ise şu şekilde;

Ancestors: The Humankind Odyssey, oyuncuların MÖ. 10 milyon yılından, . 2 milyon yıl öncesine kadarki 8 milyon yıl boyunca sert ama eşsiz güzel Afrika topraklarında hayatta kalmaları ve evrimleşmeleri için çaba harcamasını sağlayacak. İnsanoğlunun ilk öncüllerini temsil edecek olan oyuncular, Neojen Afrika'yı keşfederken, bölgelerini genişletecek ve bu açık dünya hayatta kalma oyunun getirdiği  yenilikçi yaklaşımında hayatta kalmak için klanlarını bir nesilden diğerine ilerletmek için geliştirmeye çalışacak. Oyun ve mekaniği, oyuncuların çeşitli arazileri ve çevreleri keşfedip, çeşitli avcılarla karşılaşıp onları alt ederek elde ettiği ve klanlarını gelecek nesillere hazırlamak için onlara aktardığı yeni yetenekleri öğrenme, evrimleşme, keşfetme ve hayatta kalma temellerine dayanmaktadır.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 20:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 18.08.2019 15:23
Oynamayın, günah! Cehennemde yanarsınız. Yada sadece boşluk vardır ve bir cacık olmaz, keyfinize bakın. Çıksa da oynasak :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2019 14:15
Saçma sapan bir oyun, bunlara yatırım yapıyorlar sonra denuvoya milyon dolarlar kaptırıyolar satış yine yok yine yok, o firmadan bu firmaya taşın dur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
kaskal
kaskal 18.08.2019 02:00
Tüh be önceden paylaşılan videolarla aynı çıktı. Bir iki yeni sahne dışında çok da yeni bir şey görememek üzdü. Patrice'in oyun fikirleri muazzam. Bu adamın Ubisoft ile arası açılmasaydı inanılmaz etkileyici Assassin's Creed oyunları gelecekti. Merakla 1666 Amsterdam'ı bekliyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ancestors: The Humankind Odyssey'in ilk 17 dakikası yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×