Android tabanlı Nokia X açıklandı!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 24.02.2014 - 10:27
Nokia'nın Android'leri geliyor.
Geçtiğimiz aylarda söylenti olarak yayılmaya başlayan Nokia'nın Android tabanlı bir telefon üreteceği iddiaları, Barcelona'da düzenlenen ve Techno-Labs'ın da yerinde takip ettiği Mobile World Congress 2014'te resmi olarak gerçekliğe kavuştu.

Nokia'nın MWC'de düzenlediği basın toplantısında, firmanın yeni Android tabanlı telefonları Nokia X, Nokia +X ve Nokia XL, resmi olarak açıklandı.

Android tabanlı Nokia X açıklandı!
Her üç cihazın da, Android'in Nokia tarafından oldukça değiştirilmiş bir versiyonunu kullanacağı ve Google'ın servislerinden daha çok Microsoft'un servisleriyle çalışacağı belirtiliyor. Kullanıcılar, sadece Nokia'nın uygulama marketine bağlanmakla kalmayacak, Yandex gibi üçüncü parti uygulama mağazalarından da uygulama indirebilecekler.

Nokia X'in yurt dışında bu hafta piyasaya çıkması bekleniyor. 89 avro'dan satışa sunulacak olan Nokia X'in dışında, Nokia X+ ve XL'in de bu yılın ikinci çeyreğinde piyasaya çıkacağı söyleniyor. X+ ve XL'in fiyatları ise 99 avro ve 109 avro olarak belirlenmiş durumda.
Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 16:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Android tabanlı Nokia X açıklandı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×